Članovi udruge posjetili Pakrac u sklopu projekta “P.E.Z. program psihosocijalne podrške (P.revencija, E.dukacija, Z.dravlje)!”

Članovi udruge posjetili Pakrac u sklopu projekta “P.E.Z. program psihosocijalne podrške (P.revencija, E.dukacija, Z.dravlje)!”

Članovi Udruge za unapređenje mentalnog zdravlja Vrapčići su 14.10.2023. godine posjetili Pakrac u sklopu projekta “P.E.Z. program psihosocijalne podrške (P.revencija, E.dukacija, Z.dravlje)!”, a kojeg je nositelj Boćarski klub osoba s invaliditetom „Nada„ grada Požege i županije Požeško-slavonske. 

Naši članovi su zajedno sa članovima i štićenicima Udruge “Nada” i Udruge “Latica” proveli poslijepodne u druženju i kuhanju graha povodom sajma Slavonski Banovac.Partneri na projektu su: Grad Pakrac, Udruga Vrapčići, Udruga “Latica”, Ronilački Klub Požega

OPĆI CILJ PROJEKTA:
Unapređenje psihičkog i tjelesnog zdravlja osoba s najtežom vrstom i stupnjem invalidnosti i njihovih članova obitelji

Program je odobren u sklopu natječaja za prijavu trogodišnjih programa udruga iz područja psihosocijalne potpore u svrhu traženja financijske potpore iz dijela prihoda od igara na sreću za 2022. godinu Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Kontaktirajte nas