GRUPE PODRŠKE ZA ČLANOVE OBITELJI OSOBA SA PROBLEMIMA MENTALNOG ZDRAVLJA

U četvrtak, 25. siječnja 2024. godine započeo je novi ciklus grupa podrške za članove obitelji osoba sa problemima mentalnog zdravlja. Grupe će facilitirati Marija Ražek, majka osobe s problemima mentalnog zdravlja, koja je ujedno završila i edukaciju pri pilot projektu PROSPECT, pod pokroviteljstvom EUFAMI – Europske federacije udruga obitelji pacijenata s poteškoćama mentalnog zdravlja.

Prva grupa je održana 25. siječnja 2024. godine s početkom u 18 sati u prostorijama udruge Vrapčići (Naselje Andrije Hebranga 6/30). Druga grupa će se održati 29. veljače 2024. u 18 sati.

Pozivamo sve članove obitelji (roditelje, skrbnike, braću, sestre i ostale) kojima je potrebna podrška da se priključe grupi.

Aktivnost se provodi u okviru projekta Mladi u akciji za mentalno zdravlje financiranim od strane Središnji državni ured za demografiju i mlade