Letak: Najava projekta

Letak: Najava projekta

Cilj projekta je socijalno uključiti, osnažiti te povećati kvalitetu života osoba sa psihosocijalnim teškoćama i članova njihovih obitelji. Razvijanjem peer podrške u zajednici širimo mrežu izvaninstitucionalnih usluga u lokalnim zajednicama i na taj način doprinosimo stvaranju preduvjeta za proces deinstitucionalizacije u RH. Udruga za unaprjeđenje mentalnog zdravlja Vrapčići će provoditi projektne aktivnosti na području Brodsko-posavske županije kao partner na projektu.

Projekt se provodi u sklopu Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014.-2020., po pozivu: „Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I“. Ukupni proračun projekta iznosi 1.497.924,11 kuna i u cijelosti je financiran bespovratnim sredstvima Europskog socijalnog fonda.

Josipa Erdeši, mag.psych

Prilozi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kontaktirajte nas